Ryba doktor - GARRA RUFA

Rybičky nedokážou úplně vyléčit lupénku a atopické ekzémy, ale...

Ryba doktor - GARRA RUFA

Rybičky nedokážou úplně vyléčit lupénku a atopické ekzémy, ale jsou schopné postižená místa dokonale uzdravit s výsledkem kdy má pacient na několik měsíců i let (délka je vždy individuální) čistou pokožku.

  • Po - Ne : 7.00 - 15.00.
  • maximální kapacita 2 osoby
  • délka procedury 30 minut

Garra Rufa

Léčebná metoda Ichtioterapie je v České republice zatím neznámou, ale v Evropě s velkými úspěchy používanou. Rybičky nedokážou úplně vyléčit lupénku a atopické ekzémy ale jsou schopné postižená místa dokonale uzdravit s výsledkem kdy má pacient na několik měsíců i let (délka je vždy individuální) čistou pokožku. Garra Rufa se živí odumřelou kůží pacientů zasaženou lupenkou.

Technika těchto rybiček je na bázi peelingu tzn., že odumřelou kůži požírají a následně vypouští z tlamičky významný enzym ditranol, kterého obsah dosud není znám, ale pokožku uklidňuje, zároveň ji hojí a novou zdravou kůži dokonale zacelí a svojí jedinečnou technikou obrousí. Tyto rybičky nemají zoubky, proto je tato léčebná metoda velice zdárně s výbornými výsledky používána takřka bez omezení věkového průměru. Dále umí manikúru, pedikúru, zarostlé nehty aj.

Při tomto druhu léčby je velice nutné vysadit všechny léčebné metody medikamentózní- masti a kortikoidy /alespoň 1měsíc/ jinak velice reálně hrozí, že rybičky při nasazení této léčby uhynou !!!

Rybičky při vstupu pacienta do lázně reagují na červenou barvu, kdy všichni postižení mají ložiska zarudlá a postižená místa o mnoho teplejší a vzhledem k tomu že ryby jsou o mnoho senzibilnější a vybírají si, proto pouze postižená místa. Důležitým faktorem je skutečnost, že tato odumřelá kůže je pro ně velikou lahůdkou, takže se vůbec nejedná o násilné použití těchto rybiček k této léčbě.

Přijďte se přesvědčit o účinnosti jejich práce.

  • Ryba doktor - GARRA RUFA
  • Ryba doktor - GARRA RUFA
  • Ryba doktor - GARRA RUFA